top of page

Dr inż.

images.jpeg

Piotr Czop

Dr inż. Piotr Czop od wielu lat związany zawodowo z cyfrowymi technologiami CAD-CAM w stomatologii i protetyce, w szczególności we wdrażaniu protetycznych linii produkcyjnych w laboratoriach i klinikach stomatologicznych oraz rozwiązań w zakresie projektowania cyfrowego uśmiechu.


Uczestniczył w opracowaniu i wdrożeniu metody innowacyjnych hybrydowych rozwiązań do wytwarzania implantów podokostnowych. Autor kilkudziesięciu publikacji w zakresie stomatologii i protetyki oraz patentów w zakresie metod wytwarzania uzupełnień protetycznych. Członek ITI International Team for Implantology. Członek kadry naukowej PASC.

Prowadzi szkolenia fotograficznej w zakresie fotografii klinicznej i estetycznej stosowanej w protokole cyfrowego projektowania uśmiechu. W fotografii łączy umiejętności techniczne z artystycznymi w zakresie których uzyskał wiele wyróżnień w konkursach międzynarodowych (Fine Art Photography Awards, Monochrome Awards, Black And White Spider Awards, International Color Awards). Doświadczenie fotograficzne zdobywał w reportażu odwiedzając wiele krajów Europy, Azji, Ameryki oraz Afryki. Dokumentował m. in. akcję charytatywną „Twoje serce dla dzieci z Filipin”.


bottom of page