top of page

Tech. stom.

images.jpeg

Marek Wiligała

Właściciel laboratorium protetycznego Wiligała Lab w Chojnicach , które od ponad 30 lat poświęca się sztuce technik dentalnych. Pełen pomysłów i determinacji w ich realizacji, co sprawia, że pracownia nieustannie nabiera rozmachu.


Jest człowiekiem nieprzerwanie szukającym inspiracji, który z wielkim zaangażowaniem uczestniczy w licznych szkoleniach oraz sympozjach zarówno w kraju, jak i za granicą. Systematycznie angażuje się w projekty, gdzie czynnie dzieli się swoją wiedzą oraz wieloletnim, praktycznym doświadczeniem.


Za tak pozytywnym wizjonerem stoi ponad 50 osobowy zespół, który stanowi fundament solidności laboratorium. Kreatywność oraz indywidualne zaangażowanie pozwalają nieprzerwanie zdobywać nowe doświadczenia i dążyć za celem, którym jest permanentny progres.


Przyszłość laboratorium opiera na energii silnie rozwijającego się rynku branżowego, nie zapominając o wypracowanych przez pokolenia wartościach. Indywidualną pasję do techniki digitalnej przekłada na zdecydowany kierunek ewolucji laboratorium, co zostaje coraz częściej zauważane i doceniane na arenie branży protetycznej.


Data: 09-10 Czerwiec 2023 | Cena: 5500 zł | Miejsce: Gdańsk

2 dni: Implantoprotetyka - stałe rekonstrukcje w bezzębiu
bottom of page